İphone 6 Ne zaman Çıkıyor / Çıkış Tarihi

Unknown | 03:37 | 0 yorum


İphone 6 en çok fiyatı ile merak edile dursun diğer bir konuşulan konu ise ne zaman tr ye gelecek olması ..
İos 7 tanıtımı yapıldı. İphone 6 ve İOS 7 ne zaman kullanıcılara sunulacak asıl merak edilen konu olmaktadır... İphone 6 Ne Zaman Çıkacak, İphone 6 Ne Zaman Tanıtılacak, İphone 6 Tanıtımı ve İncelemesi...
İphone 6, İOS 7 sürümü ile görünümü ile tamamen değişecek. Apple çıkacak telefonu hakkında henüz bilgi vermese de yeni çıkacak olan 7 sürümü hakkında tanıtım yaptı. Yapılan tanıtım ile anlaşıldığı gibi tasarım tamamı ile değişecek diye bildirildi.
Ucuz İphone 6 merak edilirken çıkış tarihi ve tanıtımı konusunda bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak Apple bu sefer sürüm değişikliği haricinde fiziksel tasarım olarak da çok farklı noktalarda değişiklik yapması beklenmektedir:
İos 7 ne zaman çıkacak soruları ise 14 Haziran civarları olması beklenmektedir. Sürümün İphone 6 ile birlikte olması beklenmektedir. Yeni nesil İphone 6'sı bu sefer rekabet ortamını canlandıracak mı satışlar eskisi kadar yükselecek mi merak edilirken İOS 7'nin tanıtımı sonrası meraklar dahada artmış görülmektedir.
Videoda, uygulama ikonlarının köşelerindeki kıvrımların çok daha az olduğu görülüyor. Takvim geleneksel bir görünüme sahipken, müzik fonksiyonunda parça listesi daha büyük başlıklarla veriliyor. Haca durumu uygulaması, Dark Sky adlı web tabanlı uygulamayı andırıyor.
Apple Inc., eski adıyla Apple Computer Inc., çok uluslu California merkezli tüketici elektroniği tasarımı, geliştirmesi ve satışı yapan, bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayar üreten bir şirkettir. En çok bilinen ürünleri Mac bilgisayarları, iPod müzik çaları, iPhone akıllı telefonu ve iPad tablet bilgisayarıdır. Bu ürünlerOS X ve iOS işletim sistemi ve bunlarla birlikte iTunes media uygulaması, Safari web tarayıcısı ve ayrıca iLife ve iWork gibi yaratıcı içerikler üretmenizi sağlayan uygulama paketleri içerir. Şirket 1 Nisan 1976 yılında kurulmuş, resmi olarak Apple Computer Inc adınıysa 3 Ocak 1977 yılında almıştır. İsminde yer alan "Computer" (Bilgisayar) eki 9 Ocak 2007'de iPhone tanıtımıyla birlikte tüketici elektroniğine yönelmelerinden dolayı kaldırılmıştır.
Apple, Samsung'tan sonra dünyanın en büyük ikinci bilgi teknolojileri şirketi ve Samsung ve Nokia'dan sonra da dünyanın en büyük üçüncü telefon üreticisidir. Fortune dergsine göre Apple, 2008 yılında Amerika Birleşik Devleri'nin en ünlü markası haline gelmiş ve 2012 yılına kadar da dünya çapında bu ününü korumuştur.
2012 Kasım ayı itibariyle 14 ülkede 394 mağazasına, online Apple Mağazası ve iTunes Mağazası'na sahiptir. 2013 Ocak ayı itibariyle 414 milyar dolarlık değeriyle dünyanın en büyük ikinci halka açık şirketi konumundadır. 29 Eylül 2012 tarihi itibariyle dünya çapında 72,800 tam-zamanlı, 3,300 yarı-zamanlı çalışanı vardır. 2012 yılındaki dünya çapındaki geliri 156 milyar dolardır.
Türkiye'deki disbiritörlüğünü Bilkom ve INDEX Bilgisayaryönetmektedir.

Category: , , , , , , , ,

0 yorum