İphone 6 Fiyat ve Özellikleri Son Duyumlar

Unknown | 03:30 | 0 yorum


İphone 6 fiyatı ve özellikleri üzerine sayısız söylenti ve haber çıka durmaya devam etsin bazı bilgileride kesinleşmeye başlamıs durumda.İphone 6 son haberlere göre düzenenen yazı dizisi aşağıdadır.İphone 6 fiyatı ve özellikleri yazı dizisi.

Tim Cook önderliğindeki Apple, 2013 sonuna doğru yeni iPhone ve iPad modellerini peşi sıra çıkarmayı planlıyor. Son iddialara göre İphone 5S ve iPhone 6 Eylül ayında piyasaya sürülecek
iPhone 5S ile daha ucuz, plastik iPhone modeliiPhone 6'nın Eylül sonu veya Ekim başı gibi çıkması beklenirken iPad 5 ve iPad mini 2′nin de yine aynı dönemde kullanıcılarla buluşturulacağı öne sürülüyor.
International Business Time'ın haberine göre, Apple'ın WWDC 2013′te tanıttığı yeni mobil işletim sistemi iOS 7'nin final sürümü Eylül ortası piyasaya sürüleceği iddia ediliyor. Apple, bu dönemde hem iPhone 5S'i hem de iPhone 6′yı tanıtacak. IBT'nin bu iddiasının arkasında Steve Jobs zamanından kalma bir Apple zamanlama formülü var. Yeni iOS sürümünün tanıtılmasından tam 100 gün sonra final sürümünü yayınlayan Apple, bu sefer de bu yöntemden şaşmayacak ve iOS 7′yi 18 Eylül gibi piyasaya sürecek.

Category: , , , , , , , , ,

0 yorum